UNIJNE DOPŁATY PRZY ZAKUPIE SAMOCHODÓW MITSUBISHI W POLSCE!

2015-02-23
12:02:32

Polski oddział Mitsubishi Motors w porozumieniu z Deutsche Bank Polska S.A. uruchomił program, na mocy którego przedsiębiorcy mogą skorzystać
z unijnych dopłat przy zakupie nowych samochodów marki Mitsubishi, zyskując aż 9%. Projekt dotyczy wszystkich modeli Mitsubishi, a zakupu można dokonać w autoryzowanych placówkach tej marki w Polsce. Z programu będzie można skorzystać tylko do czerwca 2015 roku lub do wyczerpania dotacji unijnej przyznanej na ten cel.

Jakie auta można kupić w tym programie?
Z dopłat Unii Europejskiej mogą skorzystać nabywcy całej gamy nowych pojazdów marki Mitsubishi, która obejmuje nie tylko SUV-y i auta 4x4, takie jak Outlander, hybrydowy Outlander PHEV czy Pajero oraz terenowo-dostawczy pickup L200, ale także auta rodzinne, jak crossover ASX, Lancer Sedan czy Lancer Sportback, i auta miejskie, jak model Space Star.

Dla jakich firm jest to korzystne?
Program skierowany jest do mikro-, małych i średnich przedsiębiorców (tzw. SME), spełniających warunki Zaleceń Komisji 2003/361/WE z dnia 6 maja 2003 roku. Firmy te nie mogą zatrudniać więcej niż 250 osób,  a roczny obrót nie może przekraczać 50 milionów euro. Aby być beneficjentem programu, firma powinna skorzystać z finansowania zakupu nowego samochodu w formie kredytu Eko-Zysk Deutsche Bank Polska S.A., który może być równowartością ceny netto lub brutto kupowanego samochodu. Uczestnictwo w programie przyniesie zysk dla firm, które chcą zwiększyć udział środków trwałych, dla przedsiębiorstw, które planują wcześniejszą spłatę zobowiązania, którym zależy na niskich kosztach miesięcznych, i takich, które muszą zapłacić podatek VAT o dużej wartości lub są zainteresowane szybkim odzyskaniem tego podatku. 

20% mniej emisji CO2
Warunkiem udziału w programie jest, oprócz kupna nowego auta, sprzedaż lub złomowanie starego pojazdu, który emituje więcej CO2 i spełnia niższe normy Euro. Nowy samochód musi emitować o 20% mniej dwutlenku węgla niż stary. Porównywane są parametry ze świadectwa homologacji nowego samochodu w zestawieniu z pisemnym oświadczeniem dotyczącym wielkości średniego spalania wydanym przez właściciela starego pojazdu, czyli osobę reprezentującą firmę i sprzedającą stary pojazd oraz nabywającą nowe auto. Dane te są bezpłatnie weryfikowane przez audytora energetycznego działającego na zlecenie Deutsche Bank Polska S.A.. W każdym salonie Mitsubishi Motors klienci mogą od ręki sprawdzić wstępną różnicę w emisji przy pomocy specjalnego kalkulatora.

Zysk – 9% i inne korzyści!
Gdy warunki programu zostaną spełnione, klientowi przysługuje wypłata zachęty inwestycyjnej w wysokości 9% kwoty wypłaconego kredytu. Kolejną korzyścią dla firm jest jednorazowe odliczenie podatku VAT, oszczędności na kosztach paliwa oraz odsprzedaż obecnie użytkowanego samochodu, który może być przyjęty w  rozliczeniu przez placówkę Mitsubishi Motors.

Gdzie załatwić formalności?
Aby skorzystać z programu, wystarczy udać się do autoryzowanej placówki Mitsubishi Motors w Polsce, gdzie z pomocą przedstawicieli handlowych i pracowników Deutsche Bank Polska S.A. można uzyskać szczegółowe wskazówki i informacje związane z zakupem i skorzystaniem z programu oraz dopełnić formalności. Więcej informacji i listę salonów Mitsubishi Motors można znaleźć na stronie http://www.mitsubishi.pl/kampania/499.

Auto Centrum-Lis
Autoryzowany Dealer Mitsubishi
Częstochowska 211, 62-800 Kalisz
Telefon: 62 766 78 00