Nowy model KONA – nowoczesny SUV marki Hyundai

2017-06-13
08:26:43

Hyundai udostępnił materiał video ujawniający kolejne elementy nowego modelu KONA, jeszcze przed jego oficjalną premierą.

  • Całkowicie nowy KONA wyróżnia się nowoczesną stylistyką i zastosowaniem najnowszych technologii
  • Wyświetlacz typu HUD (head-up display) wspomaga bezpieczną jazdę dzięki projekcji informacji na linii wzroku kierowcy
  • KONA jest kolejnym krokiem marki Hyundai w drodze do uzyskania statusu wiodącej marki azjatyckiej w Europie do 2021 roku

 
 KONA – reprezentujący popularny segment B-SUV, jest kontynuacją nowego kierunku w stylistyce aut marki Hyundai. Wyróżnia się nowoczesną stylistyką i zastosowaniem najnowszych technologii, stanowiąc unikalną propozycję w segmencie kompaktowych SUV-ów.      
 
Śmiały projekt modelu KONA podkreślają wyraziste a jednocześnie płynne kształty sylwetki. Mocny przód auta zdominował kaskadowy grill – charakterystyczny element stylistyczny w modelach marki Hyundai. W samochodzie zastosowano nowe, podwójne reflektory przednie, a światła LED do jazdy dziennej umieszczono na górze reflektorów.
 
Progresywną stylistykę modelu KONA uzupełnia zastosowanie najnowszych technologii. W modelu dostępny jest np. wyświetlacz typu HUD (head-up display) oferowany zazwyczaj w modelach z wyższych segmentów.
Dzięki temu rozwiązaniu, zwiększa się bezpieczeństwo kierowcy podczas jazdy, ponieważ kluczowe informacje wyświetlane są na linii jego wzroku - obraz jest bardzo dobrze czytelny nawet w świetle dziennym.
 
Kolejne informacje na temat modelu KONA pojawią się w niedalekiej przyszłości, a pierwsza pełna prezentacja samochodu planowana jest latem 2017 r.