Hyundai Tucson ponownie zwycięża w plebiscycie Auto Lider

2017-06-14
15:20:32

Hyundai Tucson został zwycięzcą plebiscytu Auto Lider 2016, zajmując pierwsze miejsce w kategorii SUV-y i Crossovery kompaktowe klasy średniej.
Czytelnicy magazynów Motor i Auto Moto oraz użytkownicy portalu Interia.pl uznali, że jest to najlepszy model w tej kategorii już w ubiegłorocznej edycji konkursu.
Również w tym roku Hyundai Tucson zebrał największą ilość głosów, co odzwierciedla jego niesłabnącą popularność i potwierdza silną pozycję modelu w tym segmencie.
Wyróżnienie odebrał Seung Sik Nam - Prezes Hyundai Motor Poland, zwracając uwagę na wyróżniającą stylistykę modelu i zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, które niewątpliwie przyczyniły się do sukcesu Tucsona.
Ten elegancki SUV, reprezentujący segment C, jest bestsellerem w ofercie Hyundaia prawie od początku swojej obecności na rynku. W 2016 roku do polskich Klientów trafiło 6 968 sztuk tego modelu, a dodatkowo w październiku i listopadzie, Tucson okazał się także najbardziej popularnym modelem typu SUV na rynku.
Samochód powstaje w nowoczesnej fabryce w czeskich Nosovicach i jest objęty unikatowym programem Hyundaia, 5-letniej gwarancji bez limitu kilometrów.