ELANTRA. Odważ się wyróżnić. Podróżuj w nowoczesnym stylu.

2022-06-13
12:02:19

Czas się odważyć

Ludzie są coraz bardziej zmęczeni monotonnością i rutyną. Efekt? Potężny, nieposkromiony optymizm, motywujący kolejne pokolenie ciekawych innowatorów do zmiany zasad, zmiany gry, zmiany świata. Przedstawiamy Nowego Hyundaia ELANTRA.

 

Twój ruch. Śmiało podążaj swoją ścieżką

Hyundai ELANTRA Nowej Generacji to samochód dla Klientów pragmatycznych i rozsądnych, a przy tym awangardowych i nowoczesnych. Całkowicie nowa siódma generacja modelu ELANTRA oparta na nowej platformie cechuje się większym rozstawem osi, szerszym nadwoziem i niżej poprowadzoną linią dachu.

 

Odważny design

Ekspresyjny sedan w stylu coupe. Aby uzyskać nowy wygląd czterodrzwiowego coupe, inżynierowie i projektanci Hyundai wydłużyli, obniżyli i poszerzyli samochód w porównaniu z modelem szóstej generacji. Te niewielkie zmiany radykalnie zmieniły kształt samochodu.

 

5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

Jak każdy Hyundai, nowa ELANTRA jest zbudowana zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami jakości. Tę jakość popieramy 5-letnią gwarancją na nieograniczony przebieg, dzięki czemu możesz cieszyć się tym, co kochasz w życiu, bez martwienia się o swój samochód. Ciesz się dodatkowym spokojem, który zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży - standard.

 

Dowiedz się więcej:

Salon Hyundai Auto Centrum Lis

Ul. Częstochowska 211 |Kalisz

Tel. 62 766 78 00