Nowy model – już niebawem...

Hyundai KONA – zapisz się już dzisiaj ! Bądź pierwszy.
 
Wypełnił formularz, zadzwonimy z zaproszeniem na prezentację.

 

  • Zupełnie nowy Hyundai KONA wykorzystuje dotychczasowe osiągnięcia marki Hyundai w dziedzinie projektowania i produkcji samochodów segmentu SUV, będąc zarazem śmiałą próbą poszerzenia grupy odbiorców i zwiększenia świadomości marki. Pozwoli tym samym na przyciągnięcie nowych klientów i pomoże w realizacji celu, jakim jest zdobycie w Europie do 2021 roku statusu azjatyckiej marki samochodowej numer 1.

  • Hyundai KONA wyróżnia się smukłą sylwetką o ostro zarysowanych konturach, z podwójnymi reflektorami w technologii LED. Uwagę zawraca także dwukolorowe lakierowanie dachu.

  • Dzięki kontrastującemu przeszyciu na fotelach i kole kierownicy oraz akcentom stylistycznym wokół wylotów nawiewu, wnętrze nabiera przyjemnego a jednocześnie awangardowego charakteru.

  • Hyundai KONA jest rasowym SUV-em, z napędem na cztery koła, 7-stopniową dwusprzęgłową skrzynią biegów oraz najnowszymi jednostkami napędowymi - od silników benzynowych z turbodoładowaniem po silniki wysokoprężne najnowszej generacji.

  • Po raz pierwszy w samochodzie marki Hyundai pojawia się modułowy wyświetlacz przezierny (HUD), dysponujący wiodącymi w swojej klasie parametrami luminancji, wyświetlający informacje istotne podczas prowadzenia samochodu bezpośrednio na linii wzroku kierowcy.

  • Radioodtwarzacz z funkcją Display Audio - kolejna nowość w samochodach Hyundai, umożliwia, za pośrednictwem 7-calowego wyświetlacza, łączność z urządzeniami zewnętrznymi i słuchanie muzyki przy wykorzystaniu systemów Apple CarPlay oraz Android Auto.

  • Nowy, wiodącej klasy system nagłośnienia firmy Krell, wyposażony w osiem głośników, zapewnia wszystkim pasażerom wysoką jakość odbioru dźwięku.

  • Hyundai KONA jest wyposażony w liczne układy bezpieczeństwa czynnego, łącznie z systemem autonomicznego hamowania awaryjnego wraz z funkcją wykrywania pieszych.

Skontaktuj się z nami

TWOJE DANE