Mitsubishi Outlander

Outlander - opis i cena

Outlander to model SUV od Mitsubishi. Przylgnęła do niego metka auta ładnego, którego wręcz szkoda wybrudzić. Gdyby istniał ranking aut tworzony na podstawie ich wyglądu, bezsprzecznie Mitsubishi Outlander byłby na samym szczycie. To jednak nie wszystkie zalety tego samochodu.

 

Mitsubishi Outlander – prosty i przyjemny w prowadzeniu

Największą zaletą Mitsubishi Outlander jest jego idealne zestrojenie układu jezdnego. Dzięki temu samochód ten prowadzi się wyjątkowo pewnie jak na SUV-a. Outlander został stworzony wręcz do poruszania się po asfalcie. Dodatkowo odpowiedni układ napędowy sprawia, że jak na SUVa przystało, auto świetnie radzi sobie również w terenie błotnistym i na nieodśnieżonych drogach., Wszystko to za sprawą możliwości wyboru trybu napędowego:

  • Na przód
  • Na cztery koła z blokadą sprzęgła międzyosiowego
  • Na cztery koła z automatycznym dolacaniem tylnej osi.
Outlander – dane techniczne

Mitsubishi Outlander wymiary:

Rozstaw osi  : 2670 mm

Długość        : 4655 mm

Szerokość     : 1800 mm

Wysokość     : 1670 mm

 

Mitsubishi outlander – dane techniczne

Nadwozia               : terenowy

Skrzynie biegów     : manualna, automatyczna

Bagażnik                : 1708 l

Liczba drzwi           : 5

Pojemność baku     : 60l

Outalnder – silniki

Nie wszyscy podzielają zachwyt nad silnikami Outlandera. Dotyczy to zwłaszcza tej wersji, w której użyto starego silnika VW. To 140 konny dwulitrowy silnik, który już dawno nie jest stosowany w niemieckim koncernie. Jest to zbyt słaby silnik jak na tak duże auto. Niska jednostka napędowa sprawia, że przy wysokich obrotach brakuje siły i hałas silnika jest niezwykle uciążliwy.

W dolnym zakresie obrotów nie gwarantuje jazdy, jednak gdy już turbo będzie działać dla osób niewymagających wystarczy.

 

Lepszym choć droższym wyborem jest natomiast wersja Mitsubishi Outlander z silnikiem od Peugeota. To 2.2 litrowy silnik z 156 KM. Jest to zdecydowanie cichsza oraz bardziej dynamiczna wersja.

 

Mitsubishi Outlander dostępny jest również w wersji z silnikiem benzynowym. Aby móc w pełni wykorzystać możliwości outlandera trzeba wybrać wersję z 2,4 l silnikiem z 160-170 KM. Jeśli posiadamy fundusze można zakupić wersję z silnikiem 2,0 203 KM lub flagową wersję Outlandera 3,0 z 220KM.

Skontaktuj się z nami
TWOJE DANE